Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Ben Özlem Ensari.

1985 istanbul doğumlu evli 2 çocuk annesi bir ev hanımı iken Eşim’in ve benim kilo problemleri nedeni ile arayışlarımız vardı.Eşimin eski bir bankacı olması nedeni ile hareketsiz bir yaşam biçimi ve beslenme konusunda bilgi eksikliği nedenleri kilo konusunda olumsuz olarak yaşamamıza neden olmaktaydı.

Eşim arkadaşının kilo verdiğini görüyor ve sorunca HERBALİFE firması ve ürünlerinden bahsediyor.

Bizi bir etkinliğe davet ediyor ve Bu etkinlikteki insanların kilo sonuçları ve enerjileri ailemizi etkiledi.

Etkinlik sonrası Herbalife Nutrution firmasına Mart 2018 tarihinde üye olarak ürünleri kullanmaya başladık.

Ben ve eşim kilolarımızı aşağı yönde kontrol ederek ideal kilo seviyesine ulaştık.Ürünlerin biz de yaptığı pozitif etkileri çevremizi de etkiledi.Biz de insanlara yardım etmeyi seven bir çift olarak bizim gibi başkalarının da hayatının değişmesini istediğimiz için ürünleri aldığımız eğitimlerinde gücü ile insanlara anlatmaya ve koçluk yapmaya başladık.

Ben ve Eşim üye olduktan sonra ki dönemde Herbalife Şirketinin tüm eğitimlerine düzenli katılım sağlayarak koçluk hizmeti konusunda kendimizi geliştirdik.

Herbalife ürünleri bize ve ailemize özellikle Su İçme alışkanlığı kazandırdı ,ayrıca kalori kontrolü ve doğru beslenme konusunda aldığımız eğitimlerle gelişmemizi sağladı.

Zaman içinde bizim gibi Herbalife ürünlerine aşık insanlar ile ekip kurarak aktif Tam Zamanlı Herbalife işini yapmaktayız.

Hedefimiz bizim gibi ürünleri kullanarak sonuç almış ve başka insanlara da bu ürünleri ulaştırabilecek sağlıklı ve mutlu insanların çoğalmasını sağlamaktır

                                

.